• 1

Doprovodný program

Leto bude doprovodný program velmi bohatý. Na své si přidou děti i dospělí, běžci, turisté i cyklisti, prostě je toho hodně. Vše ale včas upřesníme, abyste se mohli připravit a vzít s sebou potřebné pomůcky a vybavení. 

Dlouho očekávaná reedice knihy Kamarád ze skal je na světě a bude se křtít na nnašem festivalu. 

ON THE TRAIL WITH HONZA KOPKA

Mnohým z Vás se splní životní sen. V sobotu odpoledne budete mít jedinečnou šanci si vyjet na kole s naším nejodvážnějším bikerem Honzou Kopkou. Kudy se pojede a jak bude dlouhá trasa, to tzv. Rychlý Jéňa ještě upřesní. Jedno je však jisté - bude to zážitek nad zážitky. 

Honza je také hlavním organizátorem nejdelšího závodu u nás 1000 miles. Tak se mrkněte, s kým budete jezdit, kdo Vám bude dělat průvodce a s kým se Vám budou v kopcích vytrhávat nohy ze zadku. Více o závodu na www.1000miles.cz

 

logo.jpg

Budete-li se chtít v průběhu festivalu nějak odreagovat, udělat svým dětem či partnerovi nebo partnerce nějakou radost, bude Vám k dispozici půjčovna koloběžek. Samozřejmě Vy jako účastníci festivalu budete mít na zapůjčení stroje slevu. Budou pro Vás připravené nejrůznější trasy krásnými končinami Českého ráje. Věřte, že nejenom dětem tím uděláte obrovskou radost.

Letošní doprovodný program je opravdu velkmi bohartý, všechno jeden člověk nestihne, proto alespoň ve stručnosti, co Vás čeká a nemine.