• 1

Filmy Red Bull

sobota 29. 9. v 16.00
místo projekce: Valdštejnský sál

HELVETICLIMB

Film produkce Cinemargot - Red Bull


Mladý lezec Alexander Megos se rozhodl zdolat 10 nejnáročnějších švýcarských lezeckých cest v šesti dnech. Taková místa, ktrá někteří považují za příliš riskantní, nebo se je snaží pokořit několik let, se mladičký německý lezec rozhodl překonat téměř bez odpočinku. 
Zvládne stihnout 10 stěn za 6 dní?


STREAM MOUNTAIN

Film, produkce: Fuel media production – Red Bull

Elitní windsurfer Levi Siver testuje japonskou horu Mt. Rishiri na svém speciálně vyrobeném windsurfboardu. Poprvé tak propojuje svou lásku k horám a k oceánu. A zkouší, co se stane, kdyžse windsurfing setká s „bílým studeným mořem“.

DODO´S DELIGHT

Režie: Peter Mortimer, Sean Villanueva-O‘Driscoll, Josh Lowell, Nick Rosen, producent: Reel Rock, RB


Sean Villanueva, Nico Favresse, Olivier Favresse a Ben Ditto mají za sebou průlomové prvovýstupy v odlehlých horských oblastech po celém světě – tvrdé lezení, dobrá hudba a poflakování se tisíce stop 
ve vzduchu. Teď se vydávají na svoji dosud největší expedici, cestují za masivními stěnami Grónska a ostrova Baffin na lodi „Dodovo potěšení“, které velí devětasedmdesátiletý kapitán Bob Shepton. 
Mezi drsnými moři, padajícím kamením a mrazivými teplotami tahle komická i drsňácká parta dobrodruhů tvoří nové cesty a užívá si zábavy plnými doušky.
Film získal Cenu poroty na MHFF 2017

Ohodnotit tuto položku
(0 hlasů)