Skip to content

Letní dovolená za dveřmi


Pamatujete si vaše vzpomínky z dětství? Nebyly to právě rodiče, kteří vám dělali ty krásné letní prázdniny tím, kam jste vyráželi a co jste tam dělali? Chtěli byste to samé dělat i pro svoje vlastní děti a chtěli byste jim také ukázat, že Česká republika a její krajina toho má hodně co nabídnout? A byli už jste někdy v Jeseníkách? Vyrazte v létě na hory, kde je o poznání lépe než v rozpálených městech. Tady je totiž krajina, stromy, vzduch, prostě léto jak má být.

jesenik

Samozřejmostí je to, že se jezdí na hory především v zimě, ale i v létě tomu lidé přicházejí na chuť a podnikají sem i svoje letní dovolené, chodí na túry a užívají si, co jim zde nabízejí a že toho není málo. Dá se toho tolik podnikat a nalákáte sem i svoje děti, i když se třeba na to ze začátku třeba ani trochu nebudou tvářit. Pojďte na ně s Jeseníky, my vám totiž dnes doporučujeme skvělé ubytování, které budete vypadat, jako kdybyste byli doma, protože to zázemí je skvělé, je k němu navíc i vyžití pro děti v podobě dětského hřiště a prolézaček. Je zde i ohniště pro buřty, a to všechno na úpatí Jeseníků, kde je naprosto krásně v zimě i v létě. Využijte Jeseníky apartmány https://apartmanymax.cz/ubytovani/.

hory

Najdete zde skvělé zázemí, jedná se o plně vybavené ubytování, které vám padne do oka, všechno nové a moderní. V kuchyni si uvaříte všechno, co budete potřebovat, k dispozici je i televize, když by náhodou bylo špatné počasí. A ty výhledy na Jeseníky! Toto kouzelné místo se nachází v obci Horní Václavov, vyrazte sem na letní dovolenou a poznejte, jak je to tady malebné a hezké. Navštívit můžete nedaleký Praděd nebo třeba vodní nádrž Dlouhé Stráně, kterou jste určitě už někdy potkali na nějaké fotografii, pokud ne na živo. Krásná je také Karlova Studánka a další místa, která jen čekají na to, až do nich zavítáte.