Skip to content

Dopřejte dětem zábavu, jako znají i vaši rodiče


Kouzelník na dětskou oslavu je zábava, kterou znají velice dobře generace vašich rodičů a prarodičů. Kouzelníci bavili publikum i v době, kdy neexistovaly mobilní telefony, a kdy byla výpočetní technika v současné podobě spíše vzdáleným snem, na který nedosahovali ani ti největší nadšenci. Tehdy měli kouzelníci jistou výhodu, protože dokázali strhnout k zábavě nenasycené publikum, dnes jsou zejména děti odváděny do virtuálního světa počítačových her a kouzelník jim může připadat slušně řečeno nezajímavý. Jenže si možná neuvědomují, že tu nejde jen o triky, ale o kontakt živého člověka s živým publikem. V průběhu kouzelnického vystoupení se vyměňují mezi lidmi energie a dochází tu k velmi zvláštnímu fluidnímu působení, až z toho někdy příjemně mrazí v zádech. Být v blízkosti kouzelníka je nezapomenutelný zážitek, který si s dětmi užívají i jejich rodiče.

narozeninová oslava

Děti přijímají cizí vzory – nezapomínejme, že děti potřebují mít kolem sebe vzor, potřebují lidově řečeno se „něčeho chytit“, aby je to v životě nasměrovalo na tu správnou cestu. Ovšem pokud jim chcete nabídnout negativně laděné počítačové střílečky, s tou správnou cestou to nemá nic společného. Kouzelníci probouzí v dětech zvědavost, touhu po dosažení vlastního úspěchu a rozvinutí vlastních schopností, a i když se nikdo z dětského publika v dospělosti nestane kouzelnickým šamanem, může být dobrým výtvarníkem, designérem, módním návrhářem, zkrátka čímkoli, kde je kreativita a radost z vlastního tvoření základním stavebním kamenem k úspěchu.

kouzelník na oslavě narozenin

Kouzelníci nejen na oslavách – kouzelníka si můžete pozvat pro jakoukoli příležitost, a i když to nejčastěji bývají různé večírky, párty a další typy společenských slavností, kouzelníci mohou rozveselit publikum třeba i ve škole v přírodě, anebo v situaci, kdy očekáváte vzácnou návštěvu a chcete ji potěšit netradičním doprovodným programem. Kouzelník k vám zkrátka může přijít jen tak, pro radost.