Skip to content

Plot kolem pozemku


Ochrana majetku

Řada rodinných domů má navíc zahradu, přičemž jejich cena je výrazně vyšší. Není se čemu divit, protože tento prostor má rozhodně skvělé využití. Můžeme zde pěstovat zeleninu i ovoce, odpočívat, grilovat, užívat si s přáteli a dělat celou řadu dalších věcí, takže pro rodiny je to při výběru bydlení často jeden z hlavních požadavků.

rodinný dům

Pravděpodobně k jejímu obhospodařování budete potřebovat nějaké vybavení, které je zapotřebí dobře zabezpečit, protože taková zahradní technika se zlodějům dobře prodává. Proto je výhodní mít celý pozemek oplocený, přičemž to zajistí bezpečí i Vašim rostlinám. Úrodu se může pokusit někdo ukrást či nám ji zkonzumuje nějaký nezvaný host v podobě divoké zvěře. Když už nějaký plot máte, tak pravidelně kontrolujte jeho stav, protože zvířata dokážou najít nějakou skulinku a tou se protáhnou na Váš pozemek. Jestliže už má to nejlepší Váš starý plot za sebou, tak je na čase pořídit nějaký jiný.

Betonové provedení

Stále se ve velkém množství prodávají ploty, které jsou pleteny z drátu a na něm je vrstva plastu, která jej chrání před korozí. Také je dobré udělat základy i do určité výšky nad zemí, protože i od ní jde vlhko, obzvláště když zaroste trávou. Je zde i však další varianta s ještě lepší životností, přičemž tou je betonový plot.

oplocení pozemku

Ten dosahuje vzhledem ke své konstrukci vysoké pevnosti a jeho údržba je velmi snadná, přičemž stačí ji provádět jednou za čas. Společnost betonové ploty Ostrava Vám zajistí řešení přesně pro Vás, přičemž dnešní ploty tohoto typu mají skutečně hezký design, o čemž se můžete sami díky fotografiím přesvědčit. Dokonce může mít různou barvu či dekor dřeva. Můžou Vám také zajistit kompletní práce od likvidace plotu starého, přes betonování základů až po montáž jednotlivých částí plotu nového. Klidně Vám můžou rovnou udělat novou bránu s brankou, aby ladili k plotu a Vy tak získáte nádherný celek.