Skip to content

Kvalitní účetní


Také máte firmu a hledáte nějakou kvalitní účetní? Pokud ano, tak věřte, že to není úplně jednoduché, jak si myslíte. Mnoho lidí si myslí, že když budou hledat mzdovou účetní anebo jinou účetní, že prý je to hračka a že to seženou i během jedné hodiny. Není to tak úplně pravda. Vzpomínám si, když moje kamarádka hledala mzdovou účetní v Praze, myslela si, že ji najde během čtyřiadvaceti hodin nebo i možná dříve. Bohužel se to nestalo. Naštěstí ale existují různé přehledné webové stránky, jako jsou například jkcredit.cz. Najdete tam opravdu kvalitní služby, jak personalistiku, tak také mzdové účetní z Prahy.

Účetnictví se zabývá penězmi.

Když jsem kamarádce ukázala, že znám webovou stránku, kde jsou účetní z Prahy, tak mi hodně poděkovala, protože sama mi řekla, že už si nevěděla rady, kde sehnat kvalitní účetní. A také se vám přiznám, že jsem kdysi také už přemýšlela, že by šla studovat účetnictví nebo si udělat alespoň nějaké účetnický kurz, abych také potom mohla dělat účetní. Já totiž jsem jinak vyučená prodavačka, ale řekla jsem si, že tohle řemeslo nechci dělat opravdu celoživotně, že bych chtěla dělat něco jiného, něco takového lepšího, co je více na úrovni. Prodavačku dělám už deset let a už mě to nebaví. Už na sobě cítím, že mám dělat něco jiného.

Účetnictví mě moc baví.

Bojím se, abych neměla syndrom vyhoření. Proto jsem se spojila s jednou firmou, která nabízí také kurzy na mzdové účetnictví v Praze. Bydlím už šestým rokem v Praze a také jsem chtěla právě pražské mzdové účetnictví, abych nemusela nikam dojíždět. Našla jsem opravdu perfektní kurz, kde jsem se naučila mzdové účetnictví v Praze. Chodila jsem tam dva roky a musím uznat, že jsem tam pochopila úplně všechno. Udělala jsem si ještě dvakrát zkoušky, abych všechno lépe pochopila, abych potom byla v obraze a řeknu vám, a věřím se, že opravdu všechno bylo perfektní a jsem ráda, že jsem do dvouletého kurzu účetnictví vůbec šla.